Vedení litoměřické Diakonie

Dozorčí rada Diakonie ČCE

Dozorčí rada Diakonie ČCE (DRD) je kontrolním a poradním orgánem celé Diakonie ČCE, voleným synodní radou ČCE, které se ze své činnosti zodpovídá. DRD dbá především na zachování účelu, ke kterému byla Diakonie ČCE zřízena, a na uchování křesťanského charakteru organizace, stejně jako na soulad činnosti Diakonie ČCE s církevními předpisy a řády.

Předsedou Dozorčí rady Diakonie je Vlado Kopecký, místopředsedou Ondřej Titěra. Dalšími členy jsou Jana Šarounová, Zlata Čajanová , Marta Doubravová, Eva Grollová, Michal Vogl, Vladimír Zikmund a Joel Ruml.

Dozorčí rada Diakonie ČCE