Slavnostní otevření Bistra Jeřabina

Články

kategorie

23. 9. 2025

datum publikace

Barbora Dominová

autor článku

0

minut čtení

V pondělí 22. září proběhlo slavnostní otevření Bistra Jeřabina v centru Litoměřic. Děkujeme všem, kteří přišli sdílet tuto radostnou událost a podpořit obnovený provoz, jehož smyslem je nabídnout nejen příjemné posezení u dobrého jídla a kávy, ale také smysluplnou práci pro lidi se zdravotním postižením.

Zvláštní poděkování patří hnutí Starostové Ústeckého kraje, kteří při otevření předali dar ve výši 10 000 Kč na podporu provozu. Velmi si této podpory vážíme.

Pro všechny, kdo by chtěli pomoci Bistru Jeřabina v jeho prvních měsících fungování, je zřízen transparentní účet, na který je možné přispět:

Každý příspěvek pomáhá lidem se zdravotním postižením nacházet pracovní příležitosti a zároveň přispívá k udržení nového litoměřického bistra.

Děkujeme všem, kdo se rozhodnou přispět a stát se součástí příběhu Jeřabiny!

Nejnovější články

Načítání příspěvků...