Irena Opočenská Pečovatelkou 2023

V úterý 30.1. Diakonie spolu s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR vyhlásila již 11. ročník Národní ceny sociálních služeb Pečovatelka roku 2023, která oceňuje pracovníky a pracovnice sociálních služeb. Máme upřímnou radost, že vítězkou v kategorii “Manažer sociálních služeb” se stala naše paní ředitelka Irena Opočenská. Irena Opočenská je ředitelkou litoměřického střediska od jeho vzniku, více než 30 […]
Články

kategorie

5. 2. 2024

datum publikace

Eva Spálenská

autor článku

0

minut čtení

V úterý 30.1. Diakonie spolu s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR vyhlásila již 11. ročník Národní ceny sociálních služeb Pečovatelka roku 2023, která oceňuje pracovníky a pracovnice sociálních služeb. Máme upřímnou radost, že vítězkou v kategorii “Manažer sociálních služeb” se stala naše paní ředitelka Irena Opočenská.


Irena Opočenská je ředitelkou litoměřického střediska od jeho vzniku, více než 30 let. Malá organizace se třemi pracovníky se pod jejím vedením rozrostla na šest sociálních služeb a pět chráněných provozů. Litoměřická Diakonie má přes 200 zaměstnanců a je zároveň největším zaměstnavatelem lidí se zdravotním postižením v regionu. Síla Ireny Opočenské stojí na ojedinělém přístupu ke každému člověku. Je empatická, nikoho neodmítá. Nebojí se nových věcí. Má odvážné vize, pro něž umí nadchnout své okolí. Kde by většina řekla „raději ne“, Irena navrhne: „Jdeme do toho!“. Středisko by bez jejího fortelného vedení nebylo tam, kde je.


Moc paní ředitelce gratulujeme.

Nejnovější články

Načítání příspěvků...